Domino Szklarska Poręba – Pokoje i apartamenty

domnio

W dolinie szczęścia

REZERWACJA

Regulamin

Opis działalności

 1. Obiekt” Domino ” w Szklarskiej Porębie przy ul. 11 Listopada 11, zwany dalej Dominio, świadczy odpłatnie usługi noclegowe i gastronomiczne. 
 2. Pokoje wynajmowane są na okres doby hotelowej, która rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu wynajęcia i trwa do godz. 10.30 dnia następnego.

Zadatki

 1. Potwierdzeniem rezerwacji pobytu w Pensjonacie jest wpłata zadatku w wysokości 30% kosztów pobytu w dniu rezerwacji. W przypadku pobytu na 2 doby zadatek 50%, w przypadku pobytu na jedną dobę 100 %
 2. Wpłata zadatku jest równoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu w Domino.
 3. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z rezerwacji.

Płatności

 1. Aktualny cennik za usługi w Domino dostępny jest na stronie internetowej.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w cenniku. Ceny rezerwacji wcześniej zawartych nie ulegają zmianie.
 3. Gość przybywający do Domino zobowiązany jest do dokonania w dniu przyjazdu zameldowania zgodnie z przepisami „Ustawy z dnia 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych” wraz z późniejszymi zmianami.
 4. Gość przybywający do Domino na dłużej niż jedną dobę, zobowiązany jest do uiszczenia opłaty miejscowej zgodnie z Uchwałą nr XVI/162/11 Rady Miejskiej w Szklarskiej Porębie z dnia 28.11.2011.
 5. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu.
 6. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, Gościowi nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

Bezpieczeństwo i wygoda gości

 1. W Domino obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00 – 7:00.
 2. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług w Domino nie powinno zakłócać spokoju pobytu innych Gości. Domino może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 3. Na terenie Domino mogą przebywać tylko zameldowane osoby.

Obowiązki gości

 1. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenia i szkody w wyposażeniu, z którego korzysta podczas pobytu w Domino, a które powstały z jego winy, winy dzieci przebywających pod jego opieką.
 2. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, na terenie Pensjonatu zabronione jest używanie , grzałek, świeczek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych oraz gazowych. Zabronione jest pozostawianie ładowarek do telefonów i komputerów po naładowaniu urządzenia.
 3. Na terenie Pensjonatu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
 4. Sprzęt sportowy ( narty, deski snowboardowe, buty narciarskie, rowery itp.) należy przechowywać wyłącznie w przeznaczonym do tego celu, monitorowanym pomieszczeniu. Obowiązuje absolutny zakaz wnoszenia w/w sprzętu do pokoi.
 5. Zwierzęta nie są akceptowane